Przestrzen / Eventy

PRZESTRZEŃ / EVENTY

Szukasz atrakcyjnej przestrzeni pod event? Potrzebujesz lokalu do realizacji interesującego projektu?

Lepiej nie trafisz!

Jesteśmy w samym centrum miasta - tuż przy palmie. Dobrze skomunikowany lokal, to jeden z naszych atutów. Dysponujemy dużą przestrzenią, którą można manipulować tak, aby odpowiednio dopasować lokal do potrzeb wydarzenia.

3 poziomy stwarzają kolejne możliwości. Na dwóch z nich znajdują się bary. Poziom (-1) - to wspaniały pomysł na wszelkiego rodzaju integrację, spotkania służbowe, szkolenia i mniejsze konferencje. Otóż ten bar ma potencjał samoobsługowy, co stanowi nie lada atrakcje podczas wszelkiego rodzaju okoliczności.

Antresola ma charakter lounge'owy. Komfortowe umeblowanie oraz atrakcyjny widok na okoliczny miejski folklor.

Parter, to idealna przestrzeń pod event, która uwzględnia również parkiet. Duży bar gwarantuje szybki i jakościowy serwis.

Niewątpliwie naszą kolejną zaletą, jest duży ogródek wyposażony w wygodne leżaki i w miarę potrzeb również bar zewnętrzny.

Lokal jest przeszklony, co daje gwarancję doskonałego światła w przypadku sesji zdjęciowych, inicjatyw streamingowych etc.

Dysponujemy dobrym nagłośnieniem (również zewnętrznym), kompletnym sprzętem dla dj’ów oraz kuchnią, która umożliwia realizację cateringów.

Ilość miejsc siedzących:
Antresola:
Parter
Poziom -1:
Ogródek:
Razem:
Przepustowość:

Masz jeszcze jakieś pytania? Wciśnij przycisk ,,KONTAKT"!